Usługi w serwisach Point S: od serwisu opon po mechanikę pojazdową

Zaufaj fachowcom z Point S, którzy zadbają o Twoje opony i samochód!

Point S oferuje szeroki wachlarz usług związanych z oponami. W najbliższym serwisie Point S oferujemy montaż i demontaż opon, regulację geometrii i zbieżności kół, wyważanie kół i kontrolę ciśnienia w oponach. Naszym klientom oferujemy także wszystkie usługi związane z mechaniką pojazdową i obsługę serwisową samochodów osobowych z pełnym zakresem usług. Dowiedz się więcej o usługach związanych z oponami i serwisowaniem pojazdów!

 

Sprzedaż i serwisowanie opon

Jeśli potrzebujesz nowych opon, zaufaj specjalistom z Point S, którzy dobiorą opony, które najlepiej zaspokoją Twoje potrzeby! Nawet po montażu opon w pojeździe oferujemy wszystkie usługi związane z oponami, dzięki którym wytrzymają one dłużej w nienagannym stanie. 

 

Mechanika samochodowa

Point S jest ekspertem od opon, ale oferujemy także szereg usług, które pomogą Ci bezpiecznie wrócić na drogę. Serwisy samochodowe Point S oferują szeroki zakres usług profilaktyki pojazdowej. Praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas jest zlecenie innych czynności serwisowych na pojeździe, które można wykonać na przykład podczas wymiany opon. Obojętnie czy będzie to diagnostyka układu hamulcowego, czy wymiana oleju, specjaliści Point S zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie rygorystycznych wymogów serwisowania pojazdów.

 

Usługi związane z oponami i serwisowanie ciężarówek i ciągników 

Point S świadczy usługi w zakresie opon do wszystkich typów pojazdów. Wybrane serwisy Point S oprócz usług związanych z oponami i mechaniką samochodową mają również w swojej ofercie serwisowanie samochodów ciężarowych, a nawet maszyn rolniczych. Dowiedz się więcej o serwisowaniu pojazdów ciężarowych i rolniczych. 

 

Lokalizuj
Wyszukiwarka serwisów Znajdź najbliższy serwis Point S!
No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj