Serwis samochodowy i oponiarski: znajdź najbliższy serwis Point S!

Lokalizuj

Szukasz punktu sprzedaży opon i serwisu samochodowego?

Point S jest wiodącą grupą niezależnych dealerów opon i serwisów samochodowych oferujących szeroki wachlarz usług, takich jak montaż i demontaż opon, regulacja zbieżności kół i geometrii zawieszenia, wyważanie kół lub kontrola ciśnienia w oponach. Jeśli potrzebujesz nowych opon, zaufaj specjalistom z Point S, którzy dobiorą najbardziej odpowiednią oponę do Twoich potrzeb! Zadbamy również o Twój samochód z pełnym wachlarzem usług, takich jak przegląd hamulców, wymiana oleju czy konserwacja układu wydechowego.

Niektóre serwisy Point S oferują również szeroką gamę opon do motocykli, ciężarówek i ciągników. Oferta jest dostępna wraz ze wszystkimi usługami związanymi z oponami i serwisowaniem pojazdów.

Sieć w Polsce posiada ponad 190 serwisów w całym kraju oferujących najwyższy poziom usług i znakomitą obsługę klienta. Wszystkie serwisy Point S działają, przestrzegając najwyższych standardów jakości gwarantowanych przez sieć Point S. 

map network ps poland
No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj