Opony Vredestein w serwisie Point S

Vredestein_BI1530523452.png

Dziedzictwo Vredestein

Początku marki sięgają roku 1908, kiedy Emile Louis Constant Schiff przejmuje firmę Guttapercha in Delft w Holandii. W 1912 roku firma produkuje pierwszą oponę samochodową. W 1952 roku zostaje wprowadzona na rynek opona Profilux - pierwszą oponę do samochodu osobowego stworzoną we własnej placówce. W 1997 roku marka rozpoczyna współpracę z włoskim projektantem samochodów, Giorgetto Giugiaro. Światowy producent opon Apollo Tyres Ltd. kupuje w 2009 roku firmę Vredestein.

 

Technologia Vredestein

Nowoczesna technologia i klasyczna konstrukcja to kluczowe cechy opon, które firma Vredestein tworzy dla rosnącego rynku starych samochodów. Dzięki programowi Vredestein Classic zajmujemy wyjątkowe miejsce w tym segmencie. Nasze narzędzie do wyszukiwania opon pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniej opony do każdego starego i bardziej współczesnego samochodu klasycznego.

Gama naszych produktów z biegiem lat znacząco się rozwinęła — zaczynaliśmy od opon rowerowych, a dziś oferujemy także opony klasy premium do samochodów osobowych oraz opony do pojazdów z branży rolniczej i przemysłowej. Jako producent opon klasy premium z siedzibą w sercu Europy doskonale rozumiemy, czego potrzebuje rynek. Innowacje zawsze były dla nas kluczową kwestią, a nasze międzynarodowe centrum badań i rozwoju w Enschede tworzy i testuje opony, które regularnie wygrywają międzynarodowe testy. 
Wprowadziliśmy najnowsze techniki produkcyjne w naszej fabryce w Enschede, nawiązaliśmy bliższą współpracę z producentami samochodów, otworzyliśmy nowe biuro we Frankfurcie i zwiększyliśmy produkcję na Węgrzech. Poprzez działania ze strategicznych pozycji w pobliżu naszych partnerów w Europie chcemy w nadchodzących latach jeszcze lepiej przewidywać potrzeby branży motoryzacyjnej.

 

Najważniejsza jest innowacyjność

W firmie Vredestein projektujemy i wytwarzamy opony, które poprawiają osiągi każdego pojazdu. Opona powstaje z myślą o optymalnej efektywności i ciągłym zwiększaniu swobody użytkowników. Pragniemy zapewnić wszystkim kierowcom najbezpieczniejszą i najprzyjemniejszą jazdę.

Innowacje są konieczne do utrzymania pozycji lidera w branży opon i są częścią DNA firmy Vredestein. Duch innowacyjności zawsze popychał nas do przodu, a dzisiaj motywuje wszystkich naszych pracowników do tworzenia najlepszych dostępnych opon. Opony stanowią punkt kontaktu między pojazdem a drogą i to od nich w dużej mierze zależy prawidłowe działanie systemów takich, jak ABS i ESP.

Każdego roku specjaliści z centrum badań i rozwoju firmy Vredestein wykonują testy wymagające pokonania setek tysięcy kilometrów dróg. Nie poprzestają, dopóki nie dobiorą doskonałego bieżnika, najlepszej mieszanki gumy i optymalnej konstrukcji. Skutkuje to najlepszymi ocenami w niezależnych europejskich testach opon.
Firma Vredestein jest rynkowym liderem w segmencie opon całorocznych. Fundamenty tego sukcesu zostały położone w 1993 roku, kiedy na rynek trafiła pierwsza generacja opon Quatrac. Od tego czasu firma kontynuowała doskonalenie opon Quatrac. W oponach całorocznych wykorzystano ogrom wiedzy zdobytej podczas prac nad oponami letnimi i zimowymi, dzięki czemu powstała doskonała opona na każdą porę roku. Seria Vredestein Quatrac osiąga znakomite wyniki w testach opon zimowych i jest uznawana za jedną z najlepszych w swojej klasie.

 

Włoski design

W firmie Vredestein mamy jasną wizję dotyczącą wyglądu opony, dlatego od 1997 roku współpracujemy ze znaną włoską agencją projektową Giugiaro i poświęcamy dużo uwagi wyglądowi bieżnika oraz bocznych ścianek opon. Co projekt Giugiaro dodaje do opon Vredestein? Symbolizuje on naszą wrażliwość na szczegóły i oddanie w dążeniu do wyróżnienia się z tłumu. Są to cechy widoczne zarówno w technologii opon, jak i ich wyglądzie.
Niepowtarzalny wkład firmy Giugiaro podkreśla nasz wyjątkowy charakter. Włoski projekt zawsze przybiera kształt podczas bliskiej współpracy z inżynierami z centrum badań i rozwoju firmy Vredestein — funkcja poprzedza formę.

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj