Zakup lub konserwacja opon Nokian

Nokian_logo_background1516977376.png

Kluczowe informacje o Nokian

Firma Nokian Tyres PLC powstała w 1988 r., a jej korzenie sięgają roku 1898, kiedy założona została „Fińska fabryka kauczuku” (Suomen Gummitehdas Oy). To najdalej wysunięty na północ producent opon, którego produkty zapewniają spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Firma kładzie nacisk na zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i dbałość o środowisko.

 

Współpraca Point S i Nokian

Wieloletnia współpraca marki Nokian z Point S w ostatnich latach została jeszcze bardziej wzmocniona – firmy stały się partnerami na skalę światową. Naszym wspólnym celem jest rozwijanie współpracy tak, aby zapewnić długoterminową rentowność i satysfakcję. 

 

Opony Nokian

Nokian opracowuje i produkuje wysokiej jakości opony przeznaczone dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Najbardziej znany i innowacyjny model opon zimowych to Hakkapeliitta. Ze względu na ekspansję na rynkach europejskich, marka opracowuje także opony letnie i uniwersalne. Aby zapewnić oponie ekstremalną wytrzymałość, Nokian stosuje włókna aramidowe. Dzięki temu ściany boczne są bardziej odporne na przebicia, a to zapewnia użytkownikowi większe bezpieczeństwo na drogach i w terenie. Dodatkowo, Nokian jest wiodącym producentem opon przemysłowych, przede wszystkim do maszyn leśnych, rolniczych i górniczych.


Zakup lub konserwacja opon Nokian w Point S

Szukasz opon Nokian? Skontaktuj się teraz z najbliższym sklepem Point S, aby nasi eksperci pomogli Ci odkryć i zamontować nowe opony w Twoim samochodzie.
 

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj