Opony Goodyear w serwisie Point S

logo-goodyear1603727674.jpg

Jakość: Goodyear

To jakość, na której możesz polegać: w ciągu 5 ostatnich lat letnie, zimowe i całoroczne opony marki Goodyear były testowane przez niezależne europejskie magazyny oponiarskie i we wszystkich osiągnęły znakomite rezultaty. Inżynierowie Goodyear testują projekt każdego nowego modelu w oparciu o ponad 50 kryteriów osiągów. Dzięki temu mamy pewność, że każda nasza opona gwarantuje lepsze wrażenia podczas jazdy.

Dlaczego? Ponieważ zależy nam na naszych klientach i chcemy, aby każdy produkt marki Goodyear spełniał nasze wysokie wymagania. W ramach tych 50 testów sprawdzamy między innymi następujące właściwości: jazda i hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni, przebieg i trwałość, hałas wewnętrzny, odporność na aquaplaning na prostej i na zakręcie, przyczepność oraz stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Opony zimowe są dodatkowo testowane pod kątem osiągów na lodzie, śniegu i w innych warunkach zimowych.

Nasi inżynierowie także dziś nieustannie tworzą najnowocześniejsze rozwiązania, nie tylko w zakresie nauki o gumie i polimerach, lecz także w różnych dziedzinach przetwarzania danych, fizyki czy matematyki. Zajmujemy się nie tylko oponami.


Innowacje

Nowatorskie pomysły oferujemy już od chwili założenia naszej firmy w 1898 roku. Nigdy nie spoczywamy na laurach. Nowe odkrycia prowadzą do powstania nowych technologii i nowych produktów, które zapewniają naszym klientom lepsze wrażenia z jazdy. Nasze innowacje i przełomowe osiągnięcia są wykorzystywane w takich zastosowaniach, jak produkcja kleju, opakowań do żywności, a nawet przy tworzeniu sztucznego serca. 

Nasza kreatywność i dążenie do jak najlepszych rezultatów sprawiły, że staliśmy się jednym z największych światowych producentów w branży. Zatrudniamy 69 000 pracowników, mamy 52 fabryki i jesteśmy obecni w 22 krajach.

Zawsze koncentrujemy się na tworzeniu opon oferujących najwyższą wydajność i najlepsze parametry, lecz w świecie kurczących się zasobów naturalnych musimy również dokładać starań, aby produkować je w sposób odpowiedzialny. Ściśle współpracowaliśmy z Unią Europejską podczas opracowywania rozporządzenia o systemie oznaczeń, który umożliwia użytkownikom podejmowanie świadomych wyborów przy zakupie nowych opon. Innowacyjne technologie firmy Goodyear obejmują wiele rozwiązań, np. opony RunOnFlat, które utrzymają samochód na drodze nawet po rozerwaniu opony; technologie ActiveCornerGrip i ActiveBraking, które poprawiają prowadzenie w przypadku gwałtownego hamowania i szybkiego pokonywania zakrętów; system trójwymiarowego blokowania klocków bieżnika, podnoszący sztywność i stabilność opony oraz unikatowa technologia SmartTred obejmująca specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika. 


Goodyear w Polsce

W połowie lat 90. XX w. koncern The Goodyear Tire & Rubber Company został inwestorem strategicznym T.C. Dębica S.A. Inwestycje Goodyear pozwoliły unowocześnić fabrykę w Dębicy. Obecnie jest to największy zakład produkcyjny koncernu Goodyear w Europie i trzeci pod względem wielkości na świecie oraz jeden z najnowocześniejszych tego typu w regionie. Zaangażowanie Goodyear w Polsce poskutkowało zatrudnieniem około trzech tysięcy pracowników z regionu Podkarpacia.

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj