Opony Falken w serwisach Point S

falken-logo-banner-pl1607942125.png

Historia marki Falken 

Japońska marka opon FALKEN należy do koncernu Sumitomo Rubber Industries, piątego co do wielkości producenta opon na świecie. Firma jest koncernem o zasięgu globalnym, zatrudniającym obecnie około 40 tys. pracowników na całym świecie i produkującym opony do samochodów osobowych, dostawczych, SUV,  4x4 oraz ciężarowych. Jest również dostawcą opon na pierwsze wyposażenie, montowanych na nowych autach.


Marka FALKEN została stworzona w 1983 r. jako wyczynowa marka opon radialnych, w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku europejskiego i amerykańskiego. Swoje doświadczenie czerpie z produkcji i dostarczania opon dla motorsportu, aktywnie uczestnicząc m.in. w wyścigu 24 godzinnym Nurburgring,  formule VLN oraz w drifcie. Nabyte doświadczenie i obserwacje pozwalają na ciągłe udoskonalanie opon  produkowanych na rynek wymiany i pierwsze wyposażenie. W 2017 roku koncern Sumitomo otrzymał nagrodę od Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Opon za opracowanie innowacyjnej technologii produkcji mieszanki gumowej „Advanced 4D Nano Design”. Jest to jedyna w swoim rodzaju technologia stworzona na poziomie nano cząsteczek.


Misja FALKEN to „ON THE PULSE” -  FALKEN dąży do tego, aby "trzymać rękę na pulsie" czasów i tworzyć produkty łączące technologię high-tech przeniesioną z motorsportu,  zamiłowanie do jakości i wysokie osiągi. FALKEN to najnowocześniejsza technologia wywodząca się bezpośrednio z wymagającego świata sportów motorowych. Pulsujący świat Falkena składa się z zaawansowanych technologii i inspiracji. Na całym świecie FALKEN jest znany jako młoda,innowacyjna i dynamiczna marka na pulsie czasu.
Produkty FALKEN sa objęte 5 letnią gwarancją producenta liczoną od daty sprzedaży klientowi końcowemu, co świadczy o wysokiej jakości produkowanych opon, użytych do ich wytworzenia materiałów oraz podkreśla pełną odpowiedzialność za produkt.


Opony FALKEN są ciagle udoskonalane i testowane, tak aby Klient otrzymał produkt końcowy, który charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością, osiągami i sprawi, że podróż samochodem bedzie bezpieczna i przyjemna.

 

Gdzie kupić opony Falken?

Szukasz opon Falken? Skontaktuj się z najbliższym serwisem Point S, dowiedz się, czy ma w ofercie opony marki Falken i umów się na montaż nowych opon Falken przeprowadzony przez naszych fachowców!

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj