Dealerzy opon Bridgestone

bridgestone-logo-banner1602066457.jpg

Bridgestone to firma produkująca opony, która została założona w 1931 roku w Japonii. Marka ma wiele zakładów produkcyjnych na całym świecie, a obecnie działa w ponad 150 krajach. Firma zatrudnia około 140 000 osób. To sprawia, że Bridgestone jest jednym z największych producentów opon do samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich ciężarówek, samochodów ciężarowych, motocykli, pojazdów rolniczych, autobusów i samolotów.

Wybór Bridgestone oznacza wybór bezpieczeństwa - to kluczowy priorytet marki. Marka jest wybierana przez wielu producentów samochodów, takich jak Porsche, Ferrari, Aston Martin, BMW, Audi czy Mercedes-Benz.

Od 2014 roku Bridgestone jest oficjalnym partnerem Igrzysk Olimpijskich i pozostanie nim do 2024 roku.

 

O Bridgestone w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Bridgestone to firma zajmująca pierwsze miejsce w branży oponiarskiej i wytwórstwa kauczuku na świecie. Specjaliści Bridgestone są genialnymi chemikami, inżynierami i naukowcami pracującymi w najbardziej zaawansowanych fabrykach w Europie, skupiających się na tworzeniu nowoczesnej technologii i na wiodących inwestycjach w badania i rozwój. Bridgestone koncentruje się na dostarczaniu rzeczywistych rozwiązań rzeczywistych problemów, z jakimi codziennie zmagają się kierowcy.

Misja Bridgestone, zgodnie ze słowami swojego założyciela Shojiro Ishibashiego, to: „służyć społeczeństwu poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości”. Aby wypełnić tę misję, Bridgestone wykorzystuje koncepcję „założeń”, demonstrując trwałe zaangażowanie pracowników w dostarczanie klientom produktów i usług światowej klasy oraz dbanie o społeczności, w których Bridgestone prowadzi interesy.

Założenia, którymi od lat kieruje się Bridgestone to: uczciwość i praca zespołowa, kreatywna innowacyjność, podejmowanie decyzji na podstawie rzeczywistych obserwacji oraz działanie poparte dokładnym planowaniem.


Gdzie kupić opony Bridgestone?

Chcesz założyć opony Bridgestone? Znajdź najbliższe centrum Point S i nie czekaj, umów się na wizytę!

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj