Sieć Point S Network w Polsce i na świecie 

network

 

Dzięki ponad 5600 punktom sprzedaży w 45 krajach, Point S jest największym niezależnym dealerem opon i siecią serwisów samochodowych na świecie. Point S jest obecny w Polsce 2001 roku, a naszą ambicją jest dzielenie się z klientami naszą fachową wiedzą w zakresie konserwacji samochodów i ogumienia.


Aby oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości, nasi fachowcy przechodzą regularne szkolenia w zakresie nowych technologii. Nasza kultura korporacyjna opiera się na innowacyjności, wiedzy, uczciwości i zaangażowaniu w sprzedaż. Point S otwiera się także na sektor rolniczy i przemysłowy.


Właściciele serwisów Point S są niezależnymi przedsiębiorcami, co wzmacnia ich autonomię, zapewniając przy tym solidną strukturę organizacji. Dowiedz się więcej o sieci Point S w Polsce, naszej obecności na całym świecie lub poznaj wszystkie zalety dołączenia do sieci Point S.

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj