Przeglądy techniczne: Point S oferuje wszystkie usługi serwisowe dla Twojego auta!

service1526395219.jpg

Point S to nie tylko specjaliści od opon, ale również serwisy samochodowe, które mają w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz dla swojego samochodu. Praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas jest zlecenie innych czynności serwisowych podczas wymiany opon.

 

Usługi związane z układem wydechowym Twojego samochodu 

Specjaliści pracujący w serwisach samochodowych Point S naprawią tłumik, wymienią czujniki O2 i podpowiedzą, jakich dodatkowych usług potrzebuje układ wydechowy Twojego auta.
Wykonujemy wszystkie naprawy układu wydechowego, przywracając jego pełną sprawność i zapewniając maksymalną trwałość. W swojej ofercie mamy także tłumiki i układy wydechowe o dobrym stosunku jakości do ceny. Nie zwlekaj i podjedź do serwisu Point S na przegląd układu wydechowego, a przekonasz się o fachowości naszych specjalistów.


Usługi związane z układem hamulcowym 

Układ hamulcowy jest kluczowym elementem bezpieczeństwa w Twoim samochodzie. Zalecamy zlecenie przeglądu układu hamulcowego przy okazji wykonywania innych usług na Twoim aucie. 

Nie ma układu hamulcowego, na którym nasi specjaliści by się nie znali. Po inspekcji układu przygotują kosztorys, w którym ujęte będą wszystkie czynności serwisowe, jakie należy w nim wykonać. 

 

Przegląd i serwis klimatyzacji 

Nie można dopuścić do całkowitego wyparowania płynu chłodzącego i spękania elementów układu klimatyzacji. Należy regularnie przeprowadzać przeglądy układu i sprawdzać, czy wszystko działa, jak powinno. Nieszczelność zaworó lub zatkanie się przewodów może prowadzić do powazniejszego uszkodzenia układu. W serwisach Point S posiadamy odpowiedni sprzęt do przeglądu klimatyzacji i jego ewentualnej naprawy. 

 

Usługa wymiany oleju silnikowego 

Regularna wymiana oleju silnikowego i filtra oleju w samochodzie jest gwarancją utrzymania silnika w nienagannym stanie. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, którzy fachowo zajmą się wszystkim w Twoim aucie. Udzielą Ci również zaleceń odnośnie doboru najlepszego oleju, aby Twój samochód mógł Ci jeszcze trochę posłużyć w dobrym stanie.
Wymiana i naprawa amortyzatorów 
Doświadczeni specjaliści z najbliższego serwisu Point S posiadają niezbędną wiedzę, aby zdiagnozować i rozwiązać każdy problem związany z zawieszeniem i amortyzatorami. Nie czekaj, aż Twój samochód zacznie się bujać na wyboistych drogach lub znosić na zakrętach. Przyjedź do nas i wymień amortyzatory dla większego komfortu jazdy i bezpieczeństwa!

Przeglądy techniczne pojazdów 

Wiemy, że przeglądy techniczne pojazdów muszą być przeprowadzane zgodnie z przepisami i bynajmniej nie można go zrobić po łebkach!
W najbliższym serwisie Point S nasi specjaliści wykonają przegląd w sposób skrupulatny, a po jego zakończeniu udzielą Ci odpowiednich zaleceń.

 

I jeszcze coś...

Jako eksperci od serwisowania opon i samochodów możemy zaoferować Ci dodatkowe usługi. Zatem nie czekaj i umów się na wizytę w najbliższym serwisie Point S!

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj