Opony klasy średniej, akcesoria i części samochodowe: odkryj opony i akcesoria samochodowe marki Point S.

Point S opracował wysokiej jakości opony klasy średniej na każdą porę roku: opony zimowe, opony letnie i opony całoroczne. Marka powstała, aby oferować opony samochodowe i dostawcze w niemal wszystkich rozmiarach. Opony produkowane są w Europie, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość i bezpieczeństwo po bardzo konkurencyjnych cenach. Odkryj nasze dobrej jakości opony, części i akcesoria samochodowe dostępne wyłącznie w serwisach Point S.

 

Najlepsze opony klasy średniej

Bezpieczeństwo na drodze zależy od jakości opon. Dlatego Point S stworzył swoją własną markę, która oferuje pełną gamę wysokiej jakości opon klasy średniej, na każdą porę roku. Wszystkie opony Point S są projektowane we współpracy z wiodącym europejskim producentem opon, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowników i ich najbliższych. Prosimy zapoznać się z gamami letnich, zimowych i całorocznych opon marki Point S do samochodów osobowych i dostawczych. Nieprzerwanie doskonalimy nasze produkty i technologie stosowane w naszych oponach. Dzięki temu Point S może zapewnić najlepsze na rynku i wciąż udoskonalane opony klasy średniej.

Lokalizuj
Wyszukiwarka serwisów Znajdź najbliższy serwis Point S!
No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj